O nás
Značka Pizza Bosske reprezentuje kvalitnú gastronómiu za ceny, ktoré si môže dovoliť každý. V našiej reštaurácii ponúkame nielen chutné jedlá z vlastnej kuchyne, ale i príjemné prostredie pre rodiny s deťmi, hladných študentov i zamilovaných v každom veku. Našu pizzu si môžete vďaka donáškovej službe vychutnať aj v teple vášho domova.

Kuchyňa je charakteristická pre pizzeriu, obsahuje predovšetkým široký výber pravej talianskej pizze pečenej v klasickej peci, cestoviny, ale aj polievky, šaláty a dezerty. Pochúťkou je pravá talianska káva podávaná v rôznych spôsoboch. Pizzu si je možné objednať aj zabalenú. Prípravu pizze je možné sledovať od stola, nakoľko priestor pri peci je otvorený. Priestory reštaurácie sú nevtieravo ozvučené a vybavené projekciou s nepretržitým programom.

Ponúkaný sortiment v Pizza Bosske je cenovo prístupný pre všetkých návštevníkov, pričom napĺňa aj kvalitatívne nároky širokého spektra zákazníkov - obsahuje aj vegeteriánske menu a čerstvé zeleninové šaláty. Jedlá sú ľahké, všetky čerstvo vyrobené. Obsluha je rýchla – jedlá sú podávané "cez pult".